ВІТАЄМО ЗІ СТОРІЧЧЯМ З ДНЯ ЗАСНУВАННЯ!

Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету Дунаєвецької селищної ради, від себе особисто хочу привітати вас, дорога реакціє газети «Подільські вісті», із ювілейною сотою річницею з дня засування Вашої газети.

100 років – це велика і поважна дата для колективу. Адже він вже протягом століття постійно знаходився в гущі подій, на гостроті проблем життєдіяльності усієї Хмельницької області, а протягом останніх двох років і в усіх новостворених об’єднаних територіальних громадах. Всі ці роки свобода слова, формування почуття патріотизму, любові до рідного краю були визначальними пріоритетами у Вашій роботі. Ми висловлюємо слова вдячності за щоденні зусилля журналістів, редакторів та інших працівників редакції, які неупереджено розповідають про головні події, про людей, які прославляють нашу область, про важливі віхи історичного шляху Поділля і України загалом, а також надають можливість громадським дописувачам висловити свою думку на сторінках Вашого видання.

Зичу газеті «Подільські вісті» і надалі гордо тримати звання найавторитетнішого та найбільш значимого видання на Хмельниччині, об'єктивно висвітлювати суспільно-політичне, економічне і культурне життя краю, утверджувати ідеали гуманізму, демократії, національного відродження, невтомно боротися за свободу слова і захищати права людей.

Бажаю всім працівникам редакції міцного здоров’я, щастя, родинного тепла, миру, любові, творчих успіхів, непохитності у досягненні задумів та планів на благо рідного краю, цікавих подій, великих тиражів і відданих читачів.

З повагою та найкращими побажаннями
Дунаєвецький селищний голова А.П. Камінський