Вітання з Великоднем!

З щирим серцем і з великою радістю вітаю вашу парафіяльну спільноту з Світлим Днем Христового Воскресіння!

Великдень – свято особливо шановане та величне. Воно приходить разом з квітучою і теплою весною та наповнює людські серця миром та добром. Це свято спонукає усіх вірних по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще бути милосерднішими, терплячішими, благороднішими один до одного.

Нехай у цей день ваші душі будуть багаті на добро як святковий стіл, чисті як Великодній рушник і веселі як українські писанки. Хай святкові дзвони Великодня принесуть у Вашу оселю радість, віру, надію та любов.

Бажаю Вам і вашим родинам миру, щастя і радості, благополуччя, достатку і Божого благословення, яке буде запорукою миру на нашій землі, духовного відродження нашої держави, здійснення найзаповітніших сподівань!

Христос воскрес! Воістину воскрес!
З повагою Дунаєвецький селищний голова
Антон Камінський