Вітання з 90-річним ювілеєм

Дата: 28.04.2017 11:48

27 квітня 2017 р. 90-річний ювілей відсвяткував житель селища Дунаївці, ветеран Великої Вітчизняної війни Бранько Олександр Федорович. Із вітальними словами та подарунками до нього завітали селищний голова Антон Камінський, секретар селищної ради Віталій Радецький та учнівський актив школи.

Гості висловили вдячність ветерану за великий подвиг перед українським народом. «Ми вклоняємося перед Вашою мужністю та патріотизмом. Ви є прикладом для молодого покоління. Тож прийміть наші щирі слова шани. Нехай Бог дарує Вам міцне здоров’я, довголіття та благополуччя Вашій родині» – з таким вітальним словом звернувся до ювіляра селищний голова.