Засідання Ради Регіонального розвитку

Дата: 27.03.2017 10:52

20 березня в Міжнародному виставковому центрі (м. Київ) у засіданні Ради Регіонального розвитку під головуванням Президента України П.О.Порошенка взяли участь Дунаєвецький міський голова Веліна Заяць та Дунаєвецький селищний голова Антон Камінський.

Під час засідання було розглянуто виконання Указу Президента України від 18.03.2015 №150 «Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції», питання розбудови міжобласної дорожньої інфраструктури, детінізації регіональної економіки, ефективності використання в регіонах бюджетних коштів, програм фінансової допомоги міжнародних інституцій, реформ системи освіти, системи надання медичних послуг та соціального захисту населення.

За матеріалами газети "Дунаєвецький вісник"