Свято кохання в с. Лошківці

14 лютого закохані у всьому світі відзначили День святого Валентина.

День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Для кожної людини цей день – особливий. Головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця.

В п’ятницю 16 лютого директор  Лошковецького сільського будинку культури Дарина Гриневич провела святково розважальний концерт «Любов у кожному з нас» в актовому залі місцевої школи. Захід відвідали жителі села Лошківці та гості із Дунаєвецької селищної об’єднаної територіальної громади.

Свято проводилося за участю учнів школи – головних артистів сцени, аматорських колективів  та молоді нашої громади.

Окрім ліричних пісень про кохання в залі були розіграні веселі інсценівки у виконанні учнів  6 класу: Марини Гуляс, Валерії Андреєвої, Іванни Омельчук, Іванни Семенюк, Тараса  Войтика  та Дениса Грушкевича.

Родзинкою вечора стали запальні танці, які представили школярі, адже вони неодноразово неабияк вразили присутніх своїми хореографічними вміннями з акробатичними елементами..

Слід відмітити і те, що діти залюбки брали участь у різноманітних конкурсах та вікторинах, які підготувала ведуча вечора Дарина Гриневич. Усі переможці отримали невеличкі подаруночки.

Також привітала присутніх з святом закоханих і директор Лошковецької ЗОШ І-ІІ ст. Поліна Крикун. Вона побажала усім кохання, щирих почуттів та позитивних емоцій. Окрім вітань Поліна Вацлавівна щиро подякувала директору будинку культури за проявлені до дітей увагу та турботу, а також за величезну роботу, яку проводить Дарина Миколаївна, займаючись з учнями школи.

Глядачі тепло, з цікавістю сприймали кожний виступ.  Зал вирував позитивними емоціями.  На вечорі панувала чудова, тепла, дружня та весела атмосфера. Веселі  інсценівки, конкурси, пісні, танці − усе це зробило захід незабутнім і затишним.