Зорепад шкільних талантів в Дунаєвецькій ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата: 23.03.2018 10:03

З  метою активізації та розвитку самодіяльної творчості школярів, стимулювання самовираження, виховання естетичних смаків, виявлення та підтримки талановитих та обдарованих дітей, піднесення рівня патріотичного виховання засобами мистецтва, формування національної творчої еліти 17 березня  2018 року в приміщенні Дунаєвецької ЗОШ І – ІІІ ст. під гаслом «Ми - діти твої, Україно!» був проведений другий етап  огляду-конкурсу художньої самодіяльності серед учнів закладів загальної середньої  освіти Дунаєвецької селищної об’єднаної територіальної громади. Із номерами вокального, хореографічного, інструментального, літературно-мистецького, фольклорного жанрів виступили колективи із 9 шкіл.

Усі учасники художньої самодіяльності  продемонстрували змістовний підбір репертуару, високу виконавську майстерність, сценічну культуру, артистичність та емоційність виконання .

Справжні таланти розкрились у виступах  солістів: Антонюк Марії, Катеринко Владислава та Гавази Андріана (Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.), Драч Дарини (Тиннянська ЗОШ І – ІІІ ст.), Андреєвої Валерії (Лошковецька ЗОШ І – ІІ ст.).

На високому рівні виступили танцювальні колективи Дунаєвецької ЗОШ І – ІІІ ст. та Лошковецької ЗОШ І-ІІ ст.

Слід відзначити і  художнє читання Кріштофор Ангеліна (НВК «Морозівська ЗОШ І – ІІІ ст.- ДНЗ»), Гладкої Дарини (Дунаєвецька ЗОШ І – ІІІ ст. )та виступи у театральному жанрі  учнів Тиннянської, Лошковецької та Міцівецької шкіл;  в інструментальному жанрі учнів Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ст., Тиннянської ЗОШ І – ІІІ ст. та  Лисого Ростислава учня 10 класу  НВК «Підлісномукарівська ЗОШ І – ІІІ ст. - ДНЗ». Достойно себе представив фольклорний колектив «Берегиня» Дунаєвецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з номером обрядового дійства «Зустріч весни».

Аналіз виступів учасників огляду-конкурсу членами журі засвідчив, що педагогічними колективами і керівниками учасників проведена достатня організаторська робота по створенню умов для розвитку художньої творчості школярів, їх талантів та обдарувань, відродженню та збереженню скарбів української народної культури. Репертуар збагатився творами національного змісту, зросла виконавська майстерність та рівень підготовки, вдало підібрані сценічні костюми.

Огляд-конкурс вкотре став стимулом для розвитку  талантів, обдаровань, виявом художніх творчих здібностей дітей, а також сприяв залученню юних аматорів до активної участі у мистецькому житті Дунаєвецької селищної об’єднаної територіальної громади.

Відділ освіти виконавчого комітету

Дунаєвецької селищної ради