Перша перемога

Дата: 14.05.2018 11:13

Наприкінці цього тижня в громаді відбувся ІІ  тур футбольного турніру на Кубок Дунаєвецького району в якому взяли участь чотири футбольних колективи нашої громади. Цей тур приніс такі результати:

• «Міць» (с. Міцівці) – «Громада» (с. Дунаївці)  - 5:1
  • «Нива» (с. Лошківці) – «Студениця» (с. Томашівка) – 2:2

19 та 20 травня буде визначено дві кращі команди, які увійдуть в 1/8 турніру Кубка Дунаєвецького району.

Також цими днями  стартував Чемпіонат області з футболу в Першій лізі в Південній зоні де взяло участь два футбольних колективи нашої громади: «Крила Рад - Студениця»  (с. Томашівка ) та «Спорт - Лідер»  (Дунаєвецька селищна ОТГ).

Не дивлячись на весняний  дощ, який час від часу охолоджував гарячий запал учасників на зеленому газоні стадіону «Зерновик», гра вдалася на славу, адже  команда «Спорт-Лідер» (Дунаєвецька селищна ОТГ) впевнено перемогла Команду «Олімп» (смт. Деражня) з рахунком 5:1. Але є і прикрі поразки -  «Крила Рад -Студениця» (с. Томашівка), нажаль, поступилася 1:3 на виїзді команді «Євеліна» (смт. Ярмолинці).