Вітання з Днем Конституції України

Дата: 28.06.2017 10:44

Шановні жителі
Дунаєвецької селищної об’єднаної територіальної громади!

Прийміть щирі вітання з Днем Конституції України!

Щиро бажаю вам та вашим сім’ям міцного здоров’я, миру, злагоди та віри у високе призначення та світле майбутнє України.

Я впевнений у тому, що ми подолаємо всі випробування. Спільними зусиллями переможемо  агресора і реалізуємо розпочаті реформи, які є потужним стартом для повноправного входження України у європейську спільноту! Вірю у реальне втілення конституційних прав і свобод, зміцнення добробуту наших родин та правовий розвиток нашої Батьківщини.

Нехай цей урочистий день стане для нас днем прагнення до єдності та порозуміння, наповнить наші серця гордістю за рідну країну. Нехай демократичні засади, які були закріплені цим надзвичайно важливим документом, стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожного громадянина нашої держави. Зі святом!

З повагою селищний голова Антон Камінський