Преміум-ліга Хмельницької області з міні-футболу: 6 тур у 4 дивізіоні

Дата: 06.12.2017 17:09

Дунаєвецьку селищну об'єднану територіальну громаду в Чемпіонаті Хмельницької області з міні-футболу в 4 девізіоні представляє ФК "Громада-Міць".

Огляд матчів 6 туру у 4 дивізіоні:

... Веселий, динамічний матч провели між собою «Міць» та «Думка». І хоча на протязі 44 хвилин колективам вдалося забити лише 5 м’ячів на двох, але якби гравці реалізували усі свої моменті, то рахунок міг бути набагато більшим. Три штанги, не влучання у порожні ворота, два нереалізованих пенальті (по одному від кожного клубу) – це лише мінімальний перечень набутків біля чужих воріт. У підсумку – 4:1 на користь фаворита зустрічі, але обидві команди сподобались продемонстрованою грою та бажанням проявити себе, незважаючи на результат.

ФК «Громада-Міць» – «Думка» – 4:1 (2:0)
Арбітри: Сас А., Сас П.
Голи: Московчук Б. (2, 28, 38), Анцут (16) – Жеребний (39)
ФК «Громада-Міць»: Лянскорунський І., Дженджелей, Семенюк, Лянскорунський, Лянскорунський Я., Гіджеліцький, Василишин, Московчук Б., Московчук Я., Анцут.
«Думка»: Величко, Міровський, Побережний, Аврамчук, Максименко В., Максименко Д., Квасниця, Григорьєв, Демчук, Вівчарик, Щербаков
Попередження: Гіджеліцький (37) – Квасниця (12), Демчук (20), Щербаков (25), Курманський (34), Григорьєв (40)

За матеріалами сайту
Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області