Президент школи Лідерів громади взяла участь в обласному зборі ради старшокласників

Дата: 24.02.2017 15:45

24 лютого 2017 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся збір обласної ради старшокласників, який  об’єднав лідерів та координаторів учнівського самоврядування об’єднаних територіальних громад Хмельниччини. Дунаєвецьку селищну ОТГ на заході представляли президент школи Лідерів Вероніка Музикоришко та координатор діяльності органів учнівського самоврядування Анастасія Надвідна.

З вітальним словом перед присутніми виступив Григорій Гончарук, директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, який закликав лідерів учнівського самоврядування  новостворених об’єднаних територіальних громад активно вливатись в роботу обласної ради старшокласників. З її діяльністю детальніше ознайомили  Інна Пірожок, завідувач відділу організаційно-масової роботи та Анна Балян, заступник голови обласної ради старшокласників.

Від початку 2016-2017 н. р. на базі Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. діє школа Лідерів, яка згуртовує активну й ініціативну учнівську молодь Дунаєвецької селищної ОТГ.  Робота школи має не аби яке значення, адже є уособленням демократичної атмосфери, сприяє знайомству дітей з різних населених пунктів громади та подальшій співпраці між ними. А саме це є запорукою процвітання ОТГ.

Ми лише розпочали свою роботу, тому відвідана зустріч стала корисною для подальшої організації роботи органів учнівського самоврядування нашої громади.

Анастасія Надвідна