Звіт селищного голови про роботу за 2016 р.

2 березня 2017 р. в приміщенні Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся звіт Дунаєвцького селищного голови Антона Камінського про роботу за 2016 р. Крім того, про депутатську діяльність за 2016 р. прозвітували депутат Хмельницької обласної ради Уляна Ткаченко та депутат Дунаєвецької районної ради Віктор Богуш.

На зібрані були присутні заступник голови Дунаєвецької РДА Руслан Смолінський, голова Дунаєвецької районної ради Ольга Михальська, Дунаєвецький міський голова Веліна Заяць, депутати обласної, районної та селищної ради, представники громадської приймальні Народного депутата Олександра Гереги, працівники селищної ради, старости та жителі Дунаєвецької селищної ОТГ.

Звіт селищної голови про свою роботу та роботу виконавчих органів Дунаєвецької селищної ради був побудований за наступними розділами:

• Загальна інформація
  • Бюджетно-фінансова діяльність
  • Розвиток освіти
  • Розвиток охорони здоров'я
  • Розвиток культури та спорту
  • Соціальний захист населення
  • Надання адміністративних послуг
  • Розвиток інфраструктури та благоустрій

Звіт селищного голови Антона Камінського про роботу за 2016 р. можна переглянути за посиланням.

Звіт депутата Хмельницької обласної ради Уляни Ткаченко  про депутатську діяльність за 2016 р. можна перегялнути за посиланням.