Урок мужності: зустріч з ветераном АТО

Дата: 26.12.2017 16:23

Важливим елементом у структурі національно-патріотичного виховання дітей та молоді у НВК «Морозівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» є щомісячні Уроки Мужності. Метою таких заходів є виховання в учнів почуття патріотизму, національної гордості, любові до рідного краю та формування переконання в нетлінності духовних скарбів народу.

У грудні урок мужності був приурочений Дню Збройних Сил України. Серед запрошених гостей був учасник АТО на Сході України, ветеран Мисик Павло Володимирович, якого за народною традицією хлібом та сіллю вітали учениці 11 класу. Учнів надзвичайно цікавило спілкування з героєм, тому Павла Володимировича запросили до імпровізованої студії, де він зміг поділитися спогадами про службу та бойові дії. Гість з радістю відповів на запитання ведучих та гостей. Особливо присутніх цікавили військові обов’язки Павла Володимировича, ставлення до нього місцевих жителів та відносини між службовцями. Під час заключного слова гість заохотив одинадцятикласників  не боятися йти до війська і з честю служити Україні, виконуючи свій обов’язок перед Батьківщиною. Лейтмотивом виховного заходу стало формування єдності і взаємної підтримки  у підростаючого покоління, без яких неможливі перемоги ні під час війни, ні у мирному житті.