Відбулась нарада з працівниками Дунаєвецької селищної ради та її виконавчого комітету

Дата: 22.01.2018 11:24

17 січня 2018 Дунаєвецький селищний голова Антон Камінський провів нараду з працівниками Дунаєвецької селищної ради та її виконавчого комітету.

На засіданні Антон Петрович коротко доніс до відома присутніх про плани, вимоги та нововведення, за якими будуть працювати відділи виконавчого комітету, обговорено практичні питання щодо покращення роботи та якості обслуговування громадян.

Також коротко розглянуто пріоритети, механізми реалізації нагальних освітніх завдань, організація харчування, дотримання температурного режиму в освітніх закладах, організації бухгалтерського обліку, роботи клубів та бібліотек, надання адміністративних та соціальних послуг жителям Дунаєвецької селищної ОТГ.

Крім того, на нараду завітали учні загальноосвітньої школи, які не лише щедрували та колядували, а й розігрували веселі побутові сценки та віншували зі святами усіх присутніх.