Відбулось пленарне засідання двадцять сьомої сесії Дунаєвецької селищної ради

Дата: 12.03.2018 12:52

06 лютого 2018 р. в приміщенні Дунаєвецької загальноосвітньої школи відбулось пленарне засідання двадцять сьомої сесії Дунаєвецької селищної ради VII скликання. В ньому взяло участь 21 депутат. На засіданні  були присутні заступники селищного голови та начальники відділів виконавчого комітету Дунаєвецької селищної ради, старости сіл, депутат Дунаєвецької районної ради Віктор Богуш, учасники АТО, жителі громади.

Розпочалось засідання із розгляду першого питання порядку денного «Про звіт селищного голови Камінського А.П. про роботу за 2017 р.». Антон Петрович прозвітував перед депутатами про роботу Дунаєвецької селищної ради та її виконавчого комітету за минулий рік.

Далі депутати розглянули наступні питання:

• Про План соціально-економічного розвитку Дунаєвецької селищної об’єднаної територіальної громади на 2018 р.
  • Про затвердження робочого проекту «Капітальний ремонт Міцівецької ЗОШ І-ІІ ступенів по вул. Б. Хмельницького, 55 в с. Міцівці Дунаєвецького р-ну Хмельницької області»
  • Про затвердження робочого проекту «Капітальний ремонт зовнішніх стін (утеплення) Лошковецької ЗОШ І-ІІ ступенів по вул. Центральній, 113 А в с. Лошківці Дунаєвецького р-ну Хмельницької області»
  • Про затвердження переліку проектів, які будуть реалізовуватися за кошти субвенції на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2018 р.
  • Про Протиепізоотичну програму захисту від інфекційних, інвазійних та зооантропонозних захворювань на території Дунаєвецької селищної ради на 2018-2022 роки     .
  • Про прийняття майна у комунальну власність Дунаєвецької селищної ради              .
  • Про списання основних засобів в комунальних установах та закладах Дунаєвецької селищної ради              .
  • Про перелік майна територіальної громади Дунаєвецької селищної ради, що може бути передано в оренду.
  • Про створення комунального закладу Дунаєвецької селищної ради «Дунаєвецький селищний фізкультурно-оздоровчий спортивний клуб».
  • Про внесення змін до бюджету Дунаєвецької селищної ради на 2018 р.
  • Про організацію суспільно-корисних робіт для відбування покарання у вигляді громадських робіт на території Дунаєвецької селищної ОТГ.
  • Земельні питання.
  • Різне.

По закінченні сесії Дунаєвецький селищний голова Антон Камінський та депутатський корпус селищної ради теплими та щирими словами привітали усіх присутніх в залі жінок з наступаючим Міжнародним жіночим днем 8 Березня та вручили невеличкі подарунки.