Навчальний семінар “Співпраця районних державних адміністрацій з об’єднаними територіальними громадами”

Делегацію у складі голів райдержадміністрацій Вінницької області приймала Дунаєвецька селищна об’єднана територіальна громада 22 вересня 2017 р. Спільно з Вінницьким ВП установи “Центр розвитку місцевого самоврядування” був проведений навчальний семінар “Співпраця районних державних адміністрацій з об’єднаними територіальними громадами”. Голова Дунаєвецької селищної ОТГ Камінський А.П. поділився з гостями досягнутими успіхами громади упродовж першого року існування, власними напрацюваннями у галузях освіти та комунального господарства, розповів про настрої мешканців та подальші плани.
      Експерт з питань регіонального розвитку в рамках програми U-LEAD з Європою Хмельницького ВП установи “Центр розвитку місцевого самоврядування” Аліна Коваль розповіла про кращі практики місцевого самоврядування об’єднаних громад, котрими готова ділитися з сусідами Хмельниччина, а також про численні можливості розвитку, які відкриваються для тих територій, де розумно підійшли до об’єднання.

За матеріалами Хмельницького ВП установи "ЦРМС"

Детальніше у сюжеті телепрограми "Віче" ТРК "Вінтера" (м. Вінниця)