У Кам'янці-Подільському обговорювали досвід об’єднання громад

29 тарвня 2017 р. в сесійній залі Кам'янець-Подільської міської ради проведено круглий стіл, який організовував Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування спільно з Кам’янець-Подільською міською радою на тему “Практика застосування Закону України Про добровільне об’єднання територіальних громад на прикладі територіальних громад Хмельницької області”. Участь в заході в складі делегації Дунаєвецького району взяв селищний голова Антон Камінський.

Cеред почесних гостей засідання, які брали участь в обговореннях - голова вищеназваного Комітету, народний депутат України Сергій Власенко, міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич, голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний, заступник голови Хмельницької ОДА Валерій Олійник, народні депутати,  представники профільних Комітетів Верховної Ради України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, очільники громадських організацій, об'єднаних територіальних громад Хмельницької області.

Упродовж дня учасники круглого столу обговорювали досвід, практику, досягнення та прогалини об'єднаних громад  Хмельницької області.

За метріалами Кам'янець-Подільської міської ради