Відзначили День працівника освіти

Дата: 04.10.2017 13:53

Один раз на рік, у найпрекраснішу пору, коли шелестить падолистом осінь, у лузі снує мереживо бабиного літа, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів , приходить свято - День працівника освіти!  Цей день спонукає всіх вклонитись і віддати належне людям, які присвятили себе нелегкій вчительській долі – педагогам. День вчителя - це свято тих, хто завоював у нашому суспільстві заслужену пошану і вдячність, відкрив кожному з нас дорогу у велике життя.

29 вересня учителі та керівництво громади взяли участь у святкуванні в м. Дунаївці , де  відповідно до розпорядження Дунаєвецького селищного голови було нагороджено грамотами та цінними подарунками кращих педагогів та працівників закладів освіти нашої громади:

• Бучківська Євгенія Іванівна, вчитель української мови та літератури  Томашівської ЗОШ І – ІІІ ст.,
  • Бучківська Валентина Леонідівна, вихователь НВК «Малієвецька ЗОШ І – ІІ ст. - ДНЗ»,
  • Глуговський Володимир Андрійович, завгосп Дунаєвецької ЗОШ І – ІІІ ст.,
  • Горбатюк Олена Миколаївна, заступник директора з навчально - виховної роботи Тиннянської ЗОШ І – ІІІ ст.,
  • Дацко Алла Іванівна,вчитель історії та географії НВК «Морозівська  ЗОШ І – ІІІ ст. - ДНЗ»,
  • Дишкант Наталія Анатоліївна, вихователь Дунаєвецького дошкільного навчального закладу «Дзвіночок»,
  • Колісник Алла Анатоліївна,вчитель початкових класів НВК «Підлісномукарівська ЗОШ І – ІІІ ст. - ДНЗ»,
  • Крикун Поліна Вацлавівна, директор Лошковецької ЗОШ І – ІІ ст.,
  • Нідзельська Ольга Олександрівна, вихователь Міцівецького дошкільного навчального закладу «Сонечко»,
  • Романишена Альона Анатоліївна, вчитель іноземної мови НВК «Ставищенська ЗОШ І – ІІ ст. - ДНЗ»,
  • Трачук Олена Степанівна, вчитель початкових класів Міцівецької ЗОШ І – ІІ ст.

Також  відповідно до  Постанови президії  Райкому  Профспілки № 53 від 22.09.2017 р. спільною грамотою Відділу освіти виконавчого комітету Дунаєвецької селищної ради нагороджено наступних працівників :

• Мокрецька Тетяна Болеславівна, вчитель початкових класів Дунаєвецької ЗОШ І – ІІІ ст.,
  • Смок Надія Миколаївна, вчитель математики НВК «Морозівська ЗОШ І – ІІІ ст. - ДНЗ»,
  • Бахтин Тетяна Анатоліївна, вчитель початкових класів НВК «Підлісномукарівська ЗОШ І – ІІІ ст. - ДНЗ»,
  • Безусов Максим Миколайович, вчитель інформатики Тиннянської ЗОШ І – ІІІ ст.,
  • Бондар Віктор Петрович, вчитель фізичної культури Томашівської ЗОШ І – ІІІ ст.,
  • Добжанський Олег Анатолійович, вчитель  фізичної культури Лошковецької ЗОШ І – ІІ ст.,
  • Онищук Валентина Анатоліївна, директор  НВК «Малієвецька ЗОШ І – ІІ ст. - ДНЗ»,
  • Магаляс Леся Сергіївна, вчитель біології  Міцівецької ЗОШ І – ІІ ст.

Професія вчителя поєднує в собі мудрість і молодість душі, креативність і величезну енергію, доброту і суворість! Вашу працю неймовірно складно оцінити, їй просто немає ціни!

Спасибі Вам за щоденну турботу про молоде покоління, за терпіння і вірність обраному шляху. Нехай ваша професійна відданість та творча енергія і надалі слугують  утвердженню загальнолюдських цінностей, збагачують невичерпну криницю знань і духовності українського народу.

Любіть наших дітей, навчайте правді і свободі, допомагайте повірити в їхні сили і можливості. Прославляйте й надалі українську школу, педагогічну науку, зміцнюйте та розвивайте її традиції.

Нехай щирі слова подяки звучать для Вас не тільки у свята, а й щоденно.

Міцного здоров'я, віри у свої сили, вагомих здобутків у повсякденній праці, родинного щастя і добра бажаю всім Вам на довгі роки.

Відділ освіти виконавчого комітету
Дунаєвецької селищної ради