Дунаєвецька селищна ОТГ

В ході проведення реформи децентралізації в Україні відповідно до рішення Хмельницької обласної ради від 13 серпня 2015 року № 6-33/2015 утворено Дунаєвецьку селищну об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у смт. Дунаївці. В склад Дунаєвецької селищної ОТГ увійшли 1 селищна та 11 сільських рад – загалом 18 населених пунктів.

ГЕОГРАФІЧНЕ РОЗТАШУВАННЯ

Дунаєвецька селищна об’єднана територіальна громада (далі – ОТГ) знаходиться на півночі Дунаєвецького району Хмельницької області.

ОТГ на півночі межує з Ярмолинецьким районом та Солобковецькою сільською ОТГ, на сході – Віньковецьким районом та Новоушицькою селищною ОТГ, на півночі – З Дунаєвецькою міською ОТГ та Смотрицькою селищною ОТГ, на заході – з Городоцькою міською ОТГ.

Загальна площа території ОТГ – 26 078 км2. Протяжність із півночі на південь ОТГ становить 17 км., із заходу на схід – 34 км. Географічний центр ОТГ знаходиться на території с. Міцівці.

ЧИСЕЛЬНІСТЬ НАСЕЛЕННЯ

Кількість населення Дунаєвецької селищної ОТГ станом на 1 січня 2018 р. становить 10 770 чол, з них в смт Дунаївці – 2447 чол., Лошковецький старостинський округ – 985 чол., Малокарабчіївський – 377 чол., Малієвецький – 830 чол., Міцовецький – 1330 чол., Морозівський – 718 чол., Підлісномукарівський – 906 чол., Ставищенський – 506 чол., Терновський – 605 чол., Тинянський – 609 чол., Томашівський – 1049 чол., Удріївецький –408 чол.

ГОЛОВА ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Антон Камінський

«Я прагну бачити Дунаєвецьку селищну ОТГ заможним і процвітаючим краєм. Хочу, щоб кожен із нас пов’язував своє майбутнє та майбутнє своєї родини із нашою громадою. А для цього ми повинні докласти якомога більше зусиль, долаючи усі труднощі на шляху. Слід пам’ятати принцип – «якщо дієш на благо громади, маєш підтримку людей і непереборне бажання зробити свій населений пункт прикладом для наслідування, тоді зміни стануть реальними». Пам’ятайте, Україна взмозі стати справді європейською державою! Настав час прогресивних думок, рішень і дій, час змінювати ситуацію!» – такі завдання поклав перед собою, депутатами та виконавчим комітетом селищної ради Дунаєвецький селищний голова Антон Камінський. Він, маючи великий досвід державної служби, очолив новостворену об’єднану територіальну громаду у найважчий для неї час – час створення та формування.

ДЕПУТАТСЬКИЙ КОРПУС

Після проведення місцевих виборів 25 жовтня 2015 р. обрано 26 депутатів Дунаєвецької селищної ради, які представляють інтереси жителів усіх населених пунктів Дунаєвецької селищної ОТГ. Серед депутатів 14 висуванців політичної партії «За конкретні справи», 8 – «Блоку Петра Порошенка», 4 – самовисуванці.

Під час проведення пленарного засідання першої сесії Дунаєвецької селищної ради VII скликання селищний голова Антон Камінський наголосив: «Від тепер, незалежно від партійних кольорів та переконань, ми усі повинні діяти разом на благо і розбудову нашої Дунаєвецької селищної об’єднаної територіальної громади». Саме таке гасло і є лейтмотивом діяльності депутатів селищної ради. Секретарем селищної ради обраний наймолодший депутат – Віталій Радецький.

Віталій Радецький

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Виконавчим органом Дунаєвецької селищної ради є її виконавчий комітет, утворений в кількості 18 осіб.

За посадою в його склад увійшли селищний голова, секретар селищної ради, перший заступник селищного голови Грушкевич Станіслав, заступник селищного голови – начальник відділу освіти виконавчого комітету Гіджеліцька Ліля, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Залагаєв Олександр, 11 старост та 2 жителів громади.