Перенесення дати скликання тридцять п’ятої сесії Дунаєвецької селищної ради VII скликання

На підставі розпорядження Дунаєвецького селищного голови від 16.11.2018  №233 "Про перенесення дати скликання тридцять п’ятої сесії Дунаєвецької селищної ради VІІ скликання, в зв’язку з виробничою необхідністю керуючись пунктами 8 та 20 частини четвертої статті 42, частинами четвертою та дев'ятою статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» перенесено дату скликання тридцять п’ятої сесії Дунаєвецької селищної ради VІІ скликання з 21 листопада 2018 р. на 23 листопада  2018 р.  Пленарне засідання відбудеться об 11.00 в актовій залі Дунаєвецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за адресою смт. Дунаївці вул. Травнева, 18.

Засідання постійних комісій відбудеться 23 листопада 2018 р. о 9.30 за цією ж адресою.

Проекти рішень                                                            переглянути