Оголошення

Засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, зв’язків з виконавчими структурами, органами місцевого самоврядування, об’єднаннями громадян та засобами масової інформації відбудеться в актовій залі Дунаєвецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 23 грудня 2019 року  р. о 12.00.

Засідання постійної комісії з питань управління об’єктами спільної власності, житлово-комунального господарства, інвестицій, будівництва, земельних відносин, екології, агропромислового розвитку, економіки, промисловості,регуляторної політики, транспорту, зв’язку,підприємництва та торгівельного обслуговування відбудеться в актовій залі Дунаєвецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 23 грудня  2019 року  р. о 12.00.

Засідання постійної комісії з питань освіти,культури, молоді і спорту, охорони здоров’я, праці, соціального захисту населення, регламенту, депутатської діяльності та етики, прав людини, законності, запобігання та врегулювання конфліктів інтересів відбудеться в актовій залі Дунаєвецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 23 грудня 2019 року   о 12.00.