ГРАФІКИ ЗВЕРНЕННЬ ГРОМАДЯН У РАЙОННИХ ДЕРЖАВНИХ АДМІНІСТРАЦІЯХ ТА СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛАХ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ У 2020 РОЦІ

графік особистого прийому громадян в обласній державній адміністрації

графік виїзного особистого прийому громадянкерівництвом обласної державної адміністрації

ГРАФІК

виїзного особистого прийому громадян у містах і районах області

керівництвом обласної державної адміністрації

на І квартал 2020 року

ГРАФІК

роботи «гарячої» телефонної лінії «Запитай у влади»

на І квартал 2020 року

проведення  перевірок додержання законодавства про звернення громадян

у районних державних адміністраціях у 2020 році

ГРАФІК

особистих доповідей голів райдержадміністрацій перед

головою обласної державної адміністрації на 2020 рік

проведення  перевірок додержання законодавства про звернення громадян