Дунаєвецька селищна об'єднана територіальна громада
Дунаєвецький район, Хмельницька область

28 КВІТНЯ 2020 РОКУ ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ СОРОК ДЕВ'ЯТОЇ (ПОЗАЧЕРГОВОЇ) СЕСІЇ

28 квітня 2020 року о 15.00 відбудеться засідання сорок дев'ятої  (позачергової) сесії Дунаєвецької селищної ради в приміщенні Будинку культури за адресою с. Міцівці,  вул. Богдана Хмельницького, 34А.   

Засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, зв’язків з виконавчими структурами, органами місцевого самоврядування, об’єднаннями громадян та засобами масової інформації відбудеться в приміщенні  Міцівецького будинку культури 28 квітня 2020 року о 14.00. 

Засідання постійної комісії з питань управління об’єктами спільної власності, житлово-комунального господарства, інвестицій, будівництва, земельних відносин, екології, агропромислового розвитку, економіки, промисловості, регуляторної політики, транспорту, зв’язку,підприємництва та торгівельного обслуговування відбудеться в приміщенні Міцівецького будинку культури   28 квітня 2020 року о 14.00.

Засідання постійної комісії з питань освіти,культури, молоді і спорту, охорони здоров’я, праці, соціального захисту населення, регламенту, депутатської діяльності та етики, прав людини, законності, запобігання та врегулювання конфліктів інтересів відбудеться в приміщенні Міцівецького будинку культури  28 квітня 2020 року о 14.00.« повернутися до списку оголошень