Дунаєвецька селищна об'єднана територіальна громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

28 СЕРПНЯ 2020 РОКУ ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ П'ЯТДЕСЯТ ДРУГОЇ (ПОЗАЧЕРГОВОЇ) СЕСІЇ ДУНАЄВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

28 серпня 2020 року о 11.00 відбудеться засідання п'ятдесят другої (позачергової) сесії Дунаєвецької селищної ради в приміщенні Будинку культури за адресою с. Міцівці,  вул. Богдана Хмельницького, 34А.   

Засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, зв’язків з виконавчими структурами, органами місцевого самоврядування, об’єднаннями громадян та засобами масової інформації відбудеться в приміщенні  Міцівецького будинку культури 28 серпня 2020 року о 10.00. 

Засідання постійної комісії з питань управління об’єктами спільної власності, житлово-комунального господарства, інвестицій, будівництва, земельних відносин, екології, агропромислового розвитку, економіки, промисловості, регуляторної політики, транспорту, зв’язку, підприємництва та торгівельного обслуговування відбудеться в приміщенні Міцівецького будинку культури  28 серпня 2020 року о 10.00.

Засідання постійної комісії з питань освіти,культури, молоді і спорту, охорони здоров’я, праці, соціального захисту населення, регламенту, депутатської діяльності та етики, прав людини, законності, запобігання та врегулювання конфліктів інтересів відбудеться в приміщенні Міцівецького будинку культури  28 серпня 2020 року о 10.00.« повернутися до списку оголошень