З Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Шановні працівники КП «Господар - ОТГ»!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення. У умовах децентралізації на вас покладена величезна відповідальність у вирішенні цілого комплексу, накопичених роками, проблем. Значимість вашої роботи важко переоцінити, адже саме ви робите все можливе для того, щоб життя кожного жителя громади було комфортним та  зручним - від вас залежить наш добробут. А ваш високий професіоналізм та відповідальне ставлення до справи – запорука успішного розвитку Дунаєвецької селищної об’єднаної територіальної громади.

У День професійного свята бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, родинного щастя, професійних успіхів і нових трудових здобутків, миру й злагоди в сім’ях, здійснення всіх життєвих планів і сподівань!

З повагою,

Дунаєвецький селищний голова