8-9 ТРАВНЯ ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ Й ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ

Дорогі ветерани! Учасники Другої Світової війни! Шановні жителі громади!

Щиро і сердечно вітаю Вас з  Днем пам'яті та примирення та з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Свято Перемоги є символом героїчного минулого, величі духу і мужності людей, які пройшли вогняними шляхами жорстокої війни. Стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв в ім'я перемоги - істинний приклад патріотизму для нащадків.

У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни, відбудовували рідну країну, своїми справами утверджували мир та злагоду на українській землі.

І знову в Україні йдуть бойові дії, а кращі сини і дочки вимушені зі зброєю в руках відстоювати незалежність та територіальну цілісність, боротися за волю та мир на своїй землі. Кожен із них є прикладом героїзму, високого патріотизму і безмежної любові до Батьківщини.

Впевнений, що українці зможуть вистояти, зберегти державу і мир, який Ви, дорогі ветерани, вибороли для нас. Обов'язок нинішніх поколінь - бути гідними продовжувачами справи переможців.

Щороку свята 8 та 9 травня служать нагадуванням - немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній та мирній землі.

Бажаю Вам міцного здоров'я і довголіття, добра, радості, миру і злагоди. Нехай зігріє Вас радість Перемоги, хай не болять ваші рани, а на нашій землі нарешті запанує мир, спокій і добро.