З Днем захисту дітей

У перший день літа від усієї душі вітаю вас з Днем захисту дітей!

Немає кращої пори у житті людини, як дитинство. Цей прекрасний, безтурботний період залишає у душі кожного відголосок теплих спогадів, які протягом усього життя допомагають долати перешкоди та негаразди.

День захисту дітей -  добре і радісне свято. Разом з тим, це один з найважливіших днів у календарі, який покликаний нагадати нам, дорослим, про відповідальність за благополуччя і щастя дітей, адже вони – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей малечі, забезпечити їм належний рівень виховання і дотримання прав дитинства. Тільки спільними зусиллями  ми зуміємо виховати всебічно розвинених, свідомих та сильних духом громадян, щирих патріотів своєї держави.

Дорогі діти, ростіть здоровими, добрими, талановитими і радуйте нас своїми успіхами!Також бажаю вам, вашим батькам, бабусям і дідусям, міцного здоров’я, щастя, добра і сімейного затишку. Нехай здійсняться всі ваші мрії і задуми!