Дунаєвецька селищна об'єднана територіальна громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

З Днем медичного працівника!

 

    Шановні медичні працівники Дунаєвецької селищної об’єднаної територіальної громади — лікарі, фельдшери, медсестри, фармацевти,ветерани охорони здоров’я!

         Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята — Дня медичного працівника!

   Важка місія медиків була і залишається однією з наймилосердніших. Своєю невтомною працею ви повсякчас демонструєте нам приклади професіоналізму, витримки, самовідданості. Власною добротою, знаннями та досвідом ви повертаєте людей до повноцінного життя. Сотні й тисячі пацієнтів з глибокою вдячністю згадують ваші корисні поради та лагідні слова, які здатні воскресити віру і надію в людських душах.

       Здоров’я — це не лише благо та щастя кожного, а й безцінне суспільне надбання. Тому від працівників медичної галузі, окрім зцілення, очікують уваги, тепла і терпіння.

   Прийміть сердечну подяку за вашу самовіддану працю, врятовані життя, віру і надію, яку ви даруєте людям. Ваші відповідальність, мужність та самопожертва гідні глибокого визнання з боку держави та суспільства.

   Бажаю вам, шановні працівники галузі охорони здоров’я, міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів і людської шани. Нехай ваша доброта, турбота і милосердя, щедрість душ, щоденна сумлінна, наполеглива і нелегка праця повернуться до вас сторицею.

 « повернутися до списку подій