З Днем Національної поліції України!

Шановні працівники поліції!

Від щирого серця вітаю Вас із професійним святом!

Сьогодні на поліцію покладено відповідальне і благородне завдання - захист життя і здоров’я людей, прав і свобод громадян, інтересів держави і суспільства від протиправних посягань, ведення боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку, забезпечення безпеки громадян.

Завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі та за умови всебічної підтримки з боку суспільства, Ви поступово і впевнено, не словом, а ділом втілюєте основний принцип діяльності правоохоронного органу – служити та захищати.

Прийміть щиру подяку за Вашу службу – таку непросту, напружену і таку необхідну для суспільства, за Ваше прагнення зробити все можливе, щоб люди жили за законами цивілізованого світу.

У День професійного свята щиро зичу Вам  міцного здоров’я, оптимізму, стійкості та успіхів у службі. Нехай Ваші знання, досвід та відданість справі й надалі сприяють утвердженню закону.

Щастя, миру й добробуту Вам, Вашим рідним та близьким!