17 вересня - День працівників цивільного захисту України!

Шановні рятувальники, працівники цивільного захисту та пожежної охорони! Щиро вітаю Вас із професійним святом!

Важко переоцінити важливість і значущість тієї справи, яку кожен день, кожну годину виконуєте Ви – рятувальники і пожежники, ризикуючи власним життям. Це Ви, за першим сигналом готові негайно вирушити в епіцентр будь-яких подій, безстрашно гасити пожежі, рятувати людей на воді, першими прибуваєте на ліквідацію завалів, руйнувань, зсувів та інших напастей. Стикаючись з дня в день з бідою, Ви не черствієте душею, зберігаєте в собі готовність до самопожертви.

Спасибі Вам за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом. Переконаний, що Ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі.

Зі святом!Нехай злагода та достаток завжди панують у ваших оселях, а ваша праця сторицею повертається Вам здоров’ям, щастям та добром.