З Міжнародним днем лікаря!

Шановні лікарі громади !

З ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я в перший понеділок жовтня відзначається Міжнародний день лікаря. Щиро й сердечно вітаю Вас із професійним святом!

Зайве говорити, якою важливою є ваша щоденна праця. Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини.

А тому професія лікаря завжди була, є і буде однією з найнеобхідніших і найшановніших.

Місія ця важка, але благородна й почесна. Вона вимагає великої віддачі сил та високого професіоналізму, адже на озброєнні у вас не завжди є в достатній кількості лікарські засоби або сучасне діагностичне та лікувальне обладнання.

І лише завдяки вашій турботі, знанням і діям у хворих з’являється віра та надія побороти будь-яку недугу.

Проте й винагорода за самовіддану працю – безцінна. Це безмежна, ніким не виміряна, вдячність пацієнтів.

Це – і визнання та повага у суспільстві.

Висловлюю найтепліші слова вдячності усім Вам, хто не жаліючи зусиль та часу, одним із перших приймає на себе і поділяє важкий тягар людського болю й страждань, оберігає найцінніше, що є у людини – її життя.

Щиро зичу всім Вам та вашим родинам здоров’я, любові, достатку і сімейного благополуччя!