З Міжнародним днем похилого віку та Днем ветерана!

Дорогі наші ветерани, представники старшого покоління!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.

Ця дата – не нагадування про вік, а чудова можливість сказати теплі слова вдячності батькам, ветеранам війни, праці, пенсіонерам, адже Ви зробили неоціненний внесок у становлення та розвиток Української держави. Саме Вам випала доля боронити рідну землю від німецьких загарбників, відбудовувати зруйновані міста і села у повоєнні роки, зміцнювати економічний, культурний та інтелектуальний потенціал незалежної держави.

Прийміть слова глибокої вдячності за все, що зроблено Вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, ставлення до людей – це приклад для наслідування сучасній молоді.

Нехай осіння пора, в яку Ви вступили, буде світлою й ласкавою, сповненою душевним теплом, увагою і турботою близьких!

Довгих і щасливих Вам років життя! Будьте здорові, радійте успіхам дітей та онуків! Миру Вам, оптимізму і благополуччя!