З Днем юриста!

Шановні служителі закону!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста.

Професія юриста історично пов’язана з поняттям справедливості.

Право має ключове значення у регулюванні суспільних відносин як на національному, так і на міжнародному рівні.

Бути юристом почесно і відповідально. Саме від Вашого професіоналізму і принциповості залежить стан правової культури українського суспільства.

Саме юристи покликані сьогодні відстоювати фундаментальні засади верховенства права і справедливості у житті суспільства, захищати конституційні права та свободи громадян, сприяючи становленню в Україні демократичної правової держави.

Тож, сьогодні прийміть слова глибокої вдячності за Вашу нелегку працю. Бажаю Вам плідної роботи та подальших успіхів у зміцненні законності та правопорядку, міцного здоров’я, особистого щастя, родинного добробуту на довгі роки!