28 жовтня – День вигнання нацистських окупантів з України!

Шановні жителі громади!

Щороку 28 жовтня наша держава відзначає День остаточного вигнання військ нацистів за межі України.

Воєнні дії в нашій державі тривали 40 місяців. За цей час своє життя втратили мільйони українців. І саме на теренах нашої держави під час Другої світової війни відбулися битви, що стали основоположними для визволення Європи від нацизму. Першими в грудні 1942 року були звільнені населені пункти Східного Донбасу. На жаль, нині ця територія знову потерпає від дій агресора.

Минуло вже 74 роки з того переможного дня, але і донині не вщухає біль людських втрат у тій жахливій смертоносній війні. Море сліз пролито солдатськими матерями, вдовами та сиротами, і не можна виміряти глибину та гіркоту цього горя. Український народ завжди пам’ятатиме тих, хто гідно пройшов важкими дорогами війни, сумлінно виконав священний обов’язок — мужньо захищав від загарбників свій рідний край.

Низький уклін і глибока шана Вам, ветерани Другої світової війни, за довгоочікувану Перемогу та самовіддане служіння народу і Батьківщині.

Я щиро вітаю всіх з річницею визволення України від нацистів. Вірю – наша перемога проти нинішніх загарбників обов’язково стане новим святом. І ми шануватимемо всіх наших героїв.