З Днем працівників соціальної сфери України!

Шановні працівники соціальної сфери громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята — Дня працівника соціальної сфери.

Ви обрали для себе нелегку, але благородну та дуже важливу професію - допомагати тим, хто цього потребує. Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, Ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

Вашу чуйність відчувають широкі верстви населення і, насамперед, пенсіонери та інваліди, діти-сироти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, безробітні громадяни. Така повсякденна увага, підтримка і допомога є важливою складовою реалізації державної соціальної політики, у центрі якої є людина.

Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла. За це Вам шана і повага в народі. Переконаний, що Вам вистачить снаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашої громади, соціального захисту тих, хто його потребує.

Щиро дякую за сумлінну працю. Зичу Вам міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів, невтомного творчого пошуку, подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення.

Нехай Ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини.

Висловлюючи безмежну вдячність за Ваші подвижницькі зусилля, не маю сумніву, що вони будуть подвоєні у ході реалізації масштабних соціальних програм, зігріті співчуттям і любов’ю до ближнього.