З днем української писемності та мови!

Шановні жителі громади!

Вітаю Вас  з Днем української писемності та мови.

Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато з того, чим може гордитися наш народ. Вишукана й могутня, вічна у народній пісні і в щирій молитві українська мова належить до найдавніших мов Європи. Вона зачаровує своєю милозвучністю, довершеністю, здатністю виражати найтонші вияви думок і почуттів.

Тернами, а не трояндами стелився її шлях. Переслідувана у власному домі, вона проростала й увічнювалася палким словом Тараса Шевченка, Івана Франка, Лесі Українки, інших світочів національної культури, всім українським народом.

Спільне завдання всіх нас - зміцнювати авторитет і престижність української мови, покласти край політичним спекуляціям на мовному ґрунті, утверджувати рідну мову як духовну основу української державності.

В цей день, бажаю всім миру, щастя, благополуччя Нехай материнське слово буде для всіх нас оберегом. Щастя вам, добра, нових здобутків в ім’я України!