З Днем Збройних Сил України!

Шановні військовослужбовці, захисники України!

Прийміть щирі вітання з Днем Збройних сил України!

Це свято сильних, мужніх і сміливих людей, готових у потрібний момент стати захистом і опорою для своєї країни, рідних і близьких. Ваша служба - це не тільки професія, для більшості з вас - це справа всього життя.

На жаль, сьогодні професія військовослужбовця стала дуже небезпечною, адже військові української армії, ризикуючи власним життям, відстоюють право на мирне життя, суверенітет і незалежність нашої Батьківщини.

У нелегкий для країни час Ви героїчно захищаєте рідну землю, зберігаючи вірність військовому обов'язку, гідно та віддано служите українському народові.

Хочу висловити вдячність всім, хто сьогодні несе службу в лавах збройних сил, вдень і вночі охороняючи спокій мирних громадян. Вірю, що українські військовослужбовці й надалі будуть виступати надійним гарантом суверенітету та цілісності нашої держави.

Від щирого серця бажаю Вам і Вашим сім'ям міцного здоров'я, добра та щастя, мирного неба над Україною!

Нехай відвага, сміливість і мужність допомагають Вам долати всі труднощі, які зустрічаються на шляху.

Слава Україні! Героям слава!