З Різдвом Христовим!

Шановні жителі громади!

25 грудня віряни західного обряду відзначають одне з найсвітліших та найурочистіших свят – Різдво Христове, тому щороку мають радісну нагоду першими спостерігати на вечірньому небі спалах яскравої зірки, яка віщує гарні зміни.

Різдво є символом надзвичайної любові та милості Всевишнього до людства, адже Він послав сина свого, щоб ми могли спастися та отримати життя вічне. Тож і нам в цей день, як ніколи, слід проявляти любов до ближнього свого. Необхідно зуміти знайти в собі сили для прощення і , не менш важливо, бути вдячними – людям, які словом чи ділом допомогли нам, були поруч, коли ми відчували в них потребу. А головне – бути вдячним Всевишньому за Його надзвичайний дарунок – за посланого нам Ісуса.

У світлий день Різдва Христового бажаю вам міцного здоров’я, добробуту та достатку. Нехай до кожної оселі увійдуть мир і благодать, а Божа ласка і благословення хай будуть вам надійним оберегом кожного дня і у кожній справі! Хай радісна звістка про народження Ісуса осяїть ваші оселі, зігріє серця та подарує надію на світле майбутнє.

Христос рождається! Славімо його!