З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Дорогі жителі громади!

Від усього серця радий вітати усіх вас зі святами, що добром, надією і родинним теплом зігрівають наші серця - Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Ось і відходить у минуле ще один рік, сповнений надій і тривог, перемог та складних випробувань, здолання перешкод та здійснення планів.

Рік, що минає, збагатив нас новим досвідом, згуртував і дав поштовх у майбутнє. Зустрічаючи Новий рік, святкуючи Різдво Христове побажаємо один одному Любові та Віри в себе, в процвітання нашої громади та всієї України. Я переконаний, що разом ми збережемо все краще, що маємо та спільними зусиллями досягнемо успіхів.

Нехай новий 2019 рік стане сприятливим для втілення всіх благих починань на користь громади. Бажаю усім нам, аби рік, що наступає, приніс стабільність і благополуччя, добробут і реальні зміни на краще.

Зичу усім міцного здоров’я, безмежного особистого щастя, родинного затишку, незламного духовного гарту, життєвих гараздів та статків, бадьорого настрою і творчої наснаги, прихильності людської долі, Божого благословення!

Ми з гідністю витримали усі випробування, разом плідно працювали заради кращого майбутнього рідної громади. Маю надію, що любов до нашого спільного дому, прагнення зробити його кращим буде і надалі слугувати головним пріоритетом на майбутнє.

З Новим  роком та Різдвом Христовим!