З Міжнародним Днем студента!

Дорогі юні друзі! Шановне студенство!

Прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного дня Студента.

Національна традиція відвела юній інтелектуальній еліті одне з найвідповідальніших місць у процесі творення і розбудови  власної  держави.

Ваші успіхи та здобутки на рівні держави у навчанні, спорті, громадських справах тому важливий доказ.

Ви – світла надія нашого краю, важливий чинник його соціально-економічного розвитку та духовного збагачення.

Майбутнє належить молодим, сповненим життєвої енергії людям. Творчо мислити, прагнути пізнавати незвідане, висувати перед собою досяжну мету і добиватися свого – таким має бути кредо сучасного студента.

Країні вже сьогодні потрібні ваші знання, ваш реальний  внесок у справу державотворення, велику справу побудови демократичної процвітаючої України.

Переконаний, сплине незначний час і Ваш досвід та професіоналізм визначатимуть долю всієї держави.

Бажаю Вам примножувати свою енергію, неодмінних успіхів у навчанні, нових творчих досягнень, гармонійного духовного та фізичного розвитку. І нехай у Ваших серцях назавжди збережуться найяскравіші моменти студентського життя.