Дунаєвецька селищна об'єднана територіальна громада
Дунаєвецький район, Хмельницька область

З Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

 

Любі наші мами, бабусі, сестри, доньки, кохані!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята весни, ніжності та кохання – 8 Березня.

Жінки є символом усього найкращого в нашому житті – сердечності, доброти, любові, радості та тепла.

Ви даєте нам нові сили, допомагаєте стати кращими, добрішими, впевненішими в собі. Для цього необхідні терпіння, витримка, напруження душевних сил – ті дивовижні якості, яких так часто не вистачає чоловікам.

Сьогодні Ви, жінки, берете активну участь у всіх сферах життя, вносите неоціненний вклад у соціально-економічний розвиток нашої громади. Серед вас є громадські діячі і керівники підприємств та організацій, вчителі та лікарі, спортсмени, діячі культури і службовці... Але у першу чергу світлий образ прекрасної половини людства завжди був символом домашнього вогнища, сімейного затишку. Ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працьовитості. Щедрість Ваших душ зігріває, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру в те, що світ буде врятований.

Від усієї душі бажаю Вам здоров’я, здійснення усіх життєвих планів, надій і мрій! Щоб кожен день Вашого життя був світлим і сонячним, дарував радість творчого натхнення, приємні несподіванки і душевний комфорт!

 « повернутися до списку подій