З Днем Національної поліції України!

Шановні правоохоронці!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем Національної поліції України!

Відповідно до Указу Президента України «Про День Національної поліції України», - це свято відзначається саме сьогодні - 4 серпня.

Кожен день, виявляючи мужність, витримку, самовіддачу, ви охороняєте спокій та життя мешканців громади, стоїте на варті правопорядку. Заради свободи, честі, гідності громадян  вам часто доводиться ризикувати власним життям . Одним із вагомих здобутків нашої держави у час активної розбудови громадянського суспільства і становлення нації є створення Національної поліції України – правоохоронного органу європейського зразка.

Вітаю всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою всього життя. Впевнений, що ви й надалі ефективно виконуватимете свій обов’язок, забезпечуючи правопорядок і спокій у нашій громаді та районі.

Дякуємо за службу, вірність присязі та відданість Українському народові. Бажаю Вам, щоб ваші професійні зусилля були нагороджені повагою і довірою кожного громадянина, а міцне здоров’я та благополуччя стали непохитною основою зростання ваших подальших професійних успіхів. Бажаю вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра й благополуччя!

З Днем Національної поліції України!