З Міжнародним жіночим днем 8 Березня

Дорогі жінки нашої громади!

Щиросердно вітаю Вас із найпрекраснішим святом весни – 8-го Березня!

Жінка… Як багато світла, тепла та ніжності у цьому слові. Жінка-мати, жінка-кохана, жінка-сестра, жінка-дружина… Роль жінок у цьому світі особлива, фундаментальна.

Ви жінки заслуговуєте на те, щоб вами захоплювались, висловлювали повагу та любов щодня, а не лише в один відведений день у році.

В різні часи та епохи місце жінок в суспільстві змінювалось. Часто їм доводилось боротись за рівні права з чоловіками, долати перешкоди для самоствердження. Сьогодні ж Ви не просто стали на один щабель з чоловіками, а й перевершили їх в багатьох речах.

Та все ж жінка, ким би вона не була за фахом, крім того ще дружина, мати, берегиня домашнього вогнища. І в цьому її найважливіше призначення.

З нагоди свята від усієї душі бажаю Вам здоров’я, здійснення усіх життєвих планів, надій і мрій! Щоб кожен день Вашого життя був світлим і сонячним, дарував радість творчого натхнення, приємні несподіванки і душевний комфорт!

Зичу щоб у кожній жіночій долі не тільки у святкові дні було сонячно й затишно.  Нехай у Вашому домі будуть спокій та добробут, а серця - зігріті теплом та повагою рідних і близьких. Міцного здоров’я Вам та Божого благословення у всьому.

Антон Камінський

Дунаєвецький селищний голова