З Міжнародним днем рідної мови

Народна мудрість стверджує: скільки знаєш мов, стільки разів ти людина. Але я впевнений, що без рідної мови жодна людина не здатна повноцінно почувати себе частиною власного народу, його історії та культури. «Мова – це душа народу, а народ без мови – не народ», – говорив Володимир Сосюра.

Сучасний світ знає, що державність мови є універсальною формою об’єднання людей в одне ціле, в один народ. Це важливий чинник самовизначення нації, надійна основа розвитку країни.

З гідністю і шаною ми маємо усвідомлювати велику вагу рідного слова й особисту відповідальність за нього перед минулим, сьогоденням і майбутнім. Отож, невтомно та натхненно працюйте задля всебічної підтримки нашої мови, зростання її престижу, зміцнення та розвитку. Пам’ятайте, що лише тоді, коли чистота і довершеність мови стане Вашим особистим надбанням, вона зможе утвердитися і як найбільша суспільна цінність.