З Новим 2018 роком!

Прийміть найщиріші вітання з Новим 2018 роком!

У Новорічну ніч, між прожитим роком та роком прийдешнім, перегортається ще одна сторінка величної книги життя. Кожний рік дарує нам можливість з особливою силою осягнути свій досвід, відчути єдність з народом, причетність до його справ, здобутків і втрат. Цьогоріч Дунаєвецька селищна об’єднана територіальна громада ще раз красномовно підтвердила, що будь-яка справа вирішується, якщо взятися за неї разом.

В минулому році хотілося б залишити негаразди, проблеми, гіркоту нездійсненних мрій та сподівань. Рік, що завершується, збагатив нас новим досвідом, згуртував і дав нам можливість не лише вистояти, а й створити всі умови для подальшого розвитку нашої громади та формування її позитивного іміджу.

Тож я сердечно дякую за співпрацю депутатському корпусу, членам виконкому, працівникам виконавчого комітету Дунаєвецької селищної ради, керівникам підприємств, установ та організацій, приватним підприємцям і звичайним громадянам, котрі впродовж року допомагали нам розвивати нашу громаду. Вірю, що 2018-й рік принесе нові успіхи й звершення, а добрі справи, започатковані цьогоріч, знайдуть своє продовження в майбутньому.

У цей чудовий передсвятковий час від усієї душі зичу всім Вам здоров’я благополуччя, злагоди, любові, сімейного щастя й тепла. Нехай ця новорічна ніч об’єднає усіх нас – і тих, хто зустрічає це свято в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки, – чистим світлом незгасних людських чеснот та цінностей.

Нехай Новий 2018 рік стане для Вас і Ваших рідних роком добрих змін, а для України – роком миру, зміцнення, утвердження державності, духовного оновлення та процвітання!

Веселих вам і радісних свят!