З Днем місцевого самоврядування

Шановні колеги, представники органів місцевого самоврядування!

За останні два роки з початком реформи децентралізації свято Дня місцевого самоврядування набуло іншого змісту. Передача повноважень та потужного фінансового ресурсу на місця, нарешті, дозволила нам, керівникам сіл, селищ, міст, містечок об’єднаних територіальних громад розправити плечі і підтримати європейський вектор розвитку нашої держави, невід’ємною та необхідною складовою якого є ідея ефективного місцевого самоуправління та заможної самоврядної громади.

Усі ми, хто причетний до роботи в органах місцевого самоврядування, щодня відчуваємо особливу відповідальність за консолідацію, суспільний спокій і благополуччя громадян. Саме нам кожного дня необхідно дбати про економічний розвиток громади, створення нових робочих місць, втілення ефективних інфраструктурних проектів для забезпечення процвітання сіл, селищ та міст нашої країни.

Упевнений, що незалежна, сильна й заможна Україна буде побудована лише професійними й самовідданими представниками місцевого самоврядування – справжніми господарями на своїй землі. А від успіху кожної громади залежить успіх і майбутнє всієї України. Це велика відповідальність і ще більша можливість зрушити ситуацію з мертвої точки і впевнено рухатися вперед. Разом у нас все вийде!

Тому бажаю усім нам наснаги і терпеливості, твердості духу та упевненості у власних силах задля утвердження європейських ідеалів народовладдя та історичних українських традицій самоорганізації та самоврядування!

Зі святом, колеги!