Дунаєвецька селищна об'єднана територіальна громада
Дунаєвецький район, Хмельницька область

З Днем місцевого самоврядування!

 

     Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати та члени виконавчого комітету. Щиро вітаю Вас зі святом – Днем місцевого самоврядування!

   Самоврядні органи в місцевому суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. Саме органи місцевого самоврядування забезпечують участь людей у розв’язанні життєво-важливих проблем, налагоджують зв’язки між громадянами, створюють умови для реалізації суспільних інтересів.

  На Вас покладена велика відповідальність як за соціально-економічний стан територіальної громади, так за благополуччя її жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців сіл та селища Дунаївці.

  Нехай розуміння і підтримка громади завжди надають Вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях.

    Відтак бажаю мужності та здобутків у нелегкій та відповідальній праці, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх Ваших життєвих планів та задумів!

 « повернутися до списку новин