Обговорили написання книги

Дата: 07.02.2019 09:50

6 лютого в актовій залі Дунаєвецької ЗОШ відбулась зустріч-конференція освітян та бібліотекарів громади із доктором історичних наук, професором Віктором Прокопчуком.

Метою зустрічі стало обговорення написання майбутньої книги про Дунаєвецьку селищну ОТГ, присвячену до 105 річниці селищу Дунаївці.

Автор близько 600 опублікованих наукових праць коротко розповів присутнім про свою трудову діяльність, творчість, та дав відповіді на усі поставленні запитання.  Також під час виступу Віктор Степанович коротко ознайом усіх із вимогами до написання книги та складностями, які часто виникають під час збору матеріалу і закликав усіх взяти активну участь в роботі над  збірником: зібрати та опрацювати історичні відомості про всі населені пункти, які входять до громади.

Перед конференцією професор також відвідав селищну бібліотеку, де особисто познайомився із бібліотечними працівниками об’єднаної територіальної громади.