Дата: від до Скинути

Орієнтовні дати та теми правопросвітницьких онлайн заходів для осіб, які постраждали внаслідок збройної агресії проти України

У рамках співпраці Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та громадської організації "Відродження України 2022", за фінансової підтримки Офісу Ради Європи в Україні заплановано організацію та проведення правопросвітницьких онлайн заходів для осіб, які постраждали внаслідок збройної агресії проти України.

13:26 01.08.2024

З 1 по 7 серпня всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування

Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування: чому це корисно для дитини та матері?          З 1 до 7 серпня відзначають Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування. Ця щорічна глобальна кампанія сприяє підвищенню обізнаності про переваги та користь грудного вигодовування серед батьків і майбутніх батьків. Підтримка цього процесу вкрай важлива для досягнення загальних цілей харчування і здоров'я. Більше того, грудне вигодовування важливе не лише для здоров'я дитини та матері, але й для зміцнення їхньої взаємодії.

12:45 01.08.2024