Новодунаєвецька селищна територіальна громада
Хмельницька область, Дунаєвецький район

Новини громади

Дата: від до Скинути

Оголошення про намір зміни тарифу на послугу по збору та вивезенню твердих побутових відходів Новодунаєвецької селищної ради

Відповідно до Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послу, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обгрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної  позиції територіальних громад, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житловокомунального господарства України від 05.06.2018 року  № 130, КП  «Господар -ОТГ» Новодунаєвецької селищної ради повідомляє наступну інформацію:

13:29 24.09.2021

Оголошення  про намір зміни тарифу на послуги з  централізованого водопостачання та водовідведення КП  «Добробут- Водоканал»   Новодунаєвецької селищної ради

Відповідно до Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послу, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обгрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної  позиції територіальних громад, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житловокомунального господарства України від 05.06.2018 року  № 130 ,

17:45 27.08.2021

За реагування Кам’янець-Подільської окружної прокуратури до державної власності повернуто 260 га землі вартістю майже 19 млн грн

Під час судового розгляду позову Кам’янець-Подільської окружної прокуратури до державної власності повернуто 260 га землі вартістю майже 19 млн грн.

11:21 26.08.2021

Заключний етап конкурсу на заміщення вакантних посад

20 серпня 2021 року відбувся другий та заключний етап конкурсу на заміщення вакантної посади керівника Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Новодунаєвецької селищної ради. Перший етап проходив у вигляді письмого іспиту на знання законодавства у сфері освіти та вміння «розв’язати» ситуаційне завдання. За результатами письмого завдання кандидати показали високі знання в освітній галузі законодавства та були допущені до наступного етапу. Заключний етап полягав в представлені конкурсній комісії напрацьованого перспективного плану розвитку навчального закладу. Поряд з цим у членів конкурсної комісії була можливість задати конкурсантам запитання. За результатами двох етапів конкурсного відбору визначено переможця конкурсу на зайняття вакантної посади керівника Дунаєвецької ЗОШ І – ІІІ ступенів – Колісник Володимир Володимирович.

11:21 25.08.2021