Дунаєвецька селищна ОТГ

В ході проведення реформи децентралізації в Україні відповідно до рішення Хмельницької обласної ради від 13 серпня 2015 року № 6-33/2015 утворено Дунаєвецьку селищну об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у смт. Дунаївці. В склад Дунаєвецької селищної ОТГ увійшли 1 селищна та 11 сільських рад – загалом 18 населених пунктів.

ГЕОГРАФІЧНЕ РОЗТАШУВАННЯ

Дунаєвецька селищна об’єднана територіальна громада (далі – ОТГ) знаходиться на півночі Дунаєвецького району Хмельницької області.

ОТГ на півночі межує з Ярмолинецьким районом та Солобковецькою сільською ОТГ, на сході – Віньковецьким районом та Новоушицькою селищною ОТГ, на півночі – З Дунаєвецькою міською ОТГ та Смотрицькою селищною ОТГ, на заході – з Городоцькою міською ОТГ.

Загальна площа території ОТГ – 26 078 км2. Протяжність із півночі на південь ОТГ становить 17 км., із заходу на схід – 34 км. Географічний центр ОТГ знаходиться на території с. Міцівці.

ЧИСЕЛЬНІСТЬ НАСЕЛЕННЯ

Кількість населення Дунаєвецької селищної ОТГ станом на 1 січня 2018 р. становить 10 770 чол, з них в смт Дунаївці – 2447 чол., Лошковецький старостинський округ – 985 чол., Малокарабчіївський – 377 чол., Малієвецький – 830 чол., Міцовецький – 1330 чол., Морозівський – 718 чол., Підлісномукарівський – 906 чол., Ставищенський – 506 чол., Терновський – 605 чол., Тинянський – 609 чол., Томашівський – 1049 чол., Удріївецький –408 чол.

ГОЛОВА ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Антон Камінський

«Я прагну бачити Дунаєвецьку селищну ОТГ заможним і процвітаючим краєм. Хочу, щоб кожен із нас пов’язував своє майбутнє та майбутнє своєї родини із нашою громадою. А для цього ми повинні докласти якомога більше зусиль, долаючи усі труднощі на шляху. Слід пам’ятати принцип – «якщо дієш на благо громади, маєш підтримку людей і непереборне бажання зробити свій населений пункт прикладом для наслідування, тоді зміни стануть реальними». Пам’ятайте, Україна взмозі стати справді європейською державою! Настав час прогресивних думок, рішень і дій, час змінювати ситуацію!» – такі завдання поклав перед собою, депутатами та виконавчим комітетом селищної ради Дунаєвецький селищний голова Антон Камінський. Він, маючи великий досвід державної служби, очолив новостворену об’єднану територіальну громаду у найважчий для неї час – час створення та формування.

ДЕПУТАТСЬКИЙ КОРПУС

Після проведення місцевих виборів 25 жовтня 2015 р. обрано 26 депутатів Дунаєвецької селищної ради, які представляють інтереси жителів усіх населених пунктів Дунаєвецької селищної ОТГ. Серед депутатів 14 висуванців політичної партії «За конкретні справи», 8 – «Блоку Петра Порошенка», 4 – самовисуванці.

Під час проведення пленарного засідання першої сесії Дунаєвецької селищної ради VII скликання селищний голова Антон Камінський наголосив: «Від тепер, незалежно від партійних кольорів та переконань, ми усі повинні діяти разом на благо і розбудову нашої Дунаєвецької селищної об’єднаної територіальної громади». Саме таке гасло і є лейтмотивом діяльності депутатів селищної ради. Секретарем селищної ради обраний наймолодший депутат – Віталій Радецький.

Віталій Радецький

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Виконавчим органом Дунаєвецької селищної ради є її виконавчий комітет, утворений в кількості 18 осіб.

За посадою в його склад увійшли селищний голова, секретар селищної ради, перший заступник селищного голови Грушкевич Станіслав, заступник селищного голови – начальник відділу освіти виконавчого комітету Гіджеліцька Ліля, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Залагаєв Олександр, 11 старост та 2 жителів громади.

Зустріч з Народним депутатом Олександром Герегою

ВИКОНАВЧІ ОРГАНИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Штатна чисельність працівників апарату Дунаєвецької селищної ради та її виконавчих органів становить 57 посад. Створені відділи виконавчого комітету:

• відділ фінансів, бухгалтерського обліку та звітності;
  • відділ юридичного забезпечення та державної реєстрації;
  • відділ освіти;
  • відділ культури, спорту, молоді та туризму;
  • відділ соціального захисту населення;
  • відділ соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту та благоустрою;
  • відділ містобудування, архітектури та земельних відносин;
  • загальний відділ

СТАРОСТИ

Новою посадовою особою в об’єднаній територіальній громаді стали старости. Головна мета їх діяльності – представлення інтересів довіреного йому населеного пункту перед головою громади, депутатським корпусом та виконавчим комітетом селищної ради, а також захист прав жителів громади та наданням їм адміністративних послуг.

14 серпня 2016 р. відбулися перші місцеві вибори старост ОТГ. Територіальною виборчою комісією було зареєстровано 32 кандидати на посаду старост сіл. Після проведення чесного, прозорого та відкритого голосування жителями громади було обрано 11 старост: в с. Лошківці – Грушкевич Марія, в с. Малий Карабчіїв – Язаджі Наталія, в с. Маліївці, Слобідка Малієвецька, Сприсівка – Федорович Іван, с. Міцівці – Боярська Поліна, в с. Морозів, Гута-Морозівська, Гамарня – Кицюк Галина, в с. Підлісний Мукарів, Варварівка – Романишена Олена, в с. Ставище – Деркач Тетяна, в с. Тернова, Харитонівка – Цапар Анатолій, в с. Тинна – Перець Володимир, в с. Томашівка – Саврацький Віталій, в с. Удріївці – Руденко Павло.

З метою організації діловодства на належному рівні рішенням селищної ради введено 11 посад діловодів, які працюють спільно з старостами в населених пунктах ОТГ.

Депутати та апарат виконавчого комітету Дунаєвецької селищної ради