A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новодунаєвецька селищна територіальна громада
Хмельницька область, Кам'янець - Подільський район

ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», надання публічної інформації Новодунаєвецькою селищною радою здійснюється у відповідь на інформаційний запит.

Згідно із законом, публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

Забезпечення виконання Закону України “Про доступ до публічної інформації” у Новодунаєвецькій  селищній раді та її виконавчому апараті здійснюється відповідно до Розпорядження про забезпечення виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» у Новодунаєвецькій селищній раді та її виконавчому апараті

Для оформлення інформаційного запиту

усно: телефон (03858) 71236

письмово: 32413, Хмельницька обл., Кам'янець - Подільський р-н, смт. Дунаївці, вул. Чорновола,19 (на конверті вказувати "Публічна інформація")

електронна пошта: 04406414@mail.gov.ua 

Перелік нормативно - правових актів

Конституція України

Кримінальний кодекс України

Кодекс України про адміністративні правопорушення

ЗАКОН УКРАЇНИ від 02.10.1992 р. № 2657-ХІІ "Про інформацію"

ЗАКОН УКРАЇНИ від 21.05.1997 р. № 280/97-ВР "Про місцеве самоврядування в Україні"

ЗАКОН УКРАЇНИ від 27.03.2014 р. № 1170-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про інформацію" та Закону України "Про доступ до публічної інформації"

ЗАКОН УКРАЇНИ від 14.10.2014 р.№ 1700 - VI "Про запобігання корупції"

ЗАКОН УКРАЇНИ від 09.04.2015 р. № 319 - VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про інформацію" та Закону України "Про доступ до публічної інформації"

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 547/2011 "Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації"

Відмова у задоволенні запиту на інформацію

Селищна рада, як розпорядник інформації, має право відмовити в задоволенні запиту в випадках передбачених статтею 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації», зокрема у таких:

– селищна рада не володіє і не зобов’язана відповідно до її компетенції, передбаченої законодавством, володіти інформацією, щодо якої зроблено запит;

– інформація, що запитується, належить до категорії інформації з обмеженим доступом відповідно до частини другої статті 6 зазначеного Закону;

– особа, яка подала запит на інформацію, не оплатила передбачені статтею 21 Закону фактичні витрати, пов’язані з копіюванням або друком;

– не дотримано вимог до запиту на інформацію (вимоги зазначені вище).

Порядок оскарження рішень розпорядника інформації або бездіяльності

Згідно із Законом «Про доступ до публічної інформації», відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту.

У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.

Відповідно до статті 23 Закону «Про доступ до публічної інформації», рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.

Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень